KONST / Litografier / Färglitografi 15443016
nr 1544 3016
Jens Fänge
(f. 1965), Sverige
Signerad, numrerad 13/25. Färglitografi, bildmått: 34x32 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 50x42 cm
Jens Fänge, svensk bildkonstnär född 1965 i Göteborg.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:52:48
700 kr
1.500 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr